Proč? Má tam přece svou porodní asistentku a tu jen opravdu těžko dostane do nemocnice. Její vyvolená je totiž delfín. Společně s manželem věří, že jim moře zintenzivní zážitek z porodu a díky netradiční porodní bábě se dítě snáze naučí delfíní řeči.

Ano, čtete správně. Jestli není Dorina Rosin žijícím argumentem pro zavedení rozmnožovacích licencí, tak už opravdu nevíme.

„V roce 2011 a 2014 jsem měla to štěstí se učit od svobodných delfínů na Havaji, kteří mě změnili a vyléčili v opravdu hlubokém smyslu slova,“ napsala Dorina na svůj blog. Co vyléčili, nepíše, ale je vidět, že na lidskou hloupost jsou i delfíni krátcí.

Nastávající maminka si dokonce myslí, že jí její porodní bába požehnala. Tento magický okamžik si můžete údajně prohlédnout v přiloženém videu. My bohužel nevíme, jak takové delfíní požehnání vypadá, takže jsme ho nenašli. Před šílenými plány spirituální léčitelky varují i vědci. Upozorňují na nebezpečí návštěvy žraloků, ale také na samotné delfíny, kteří se rozhodně neživí duhou, a tak je možné, že dítě budou považovat za oběd.

„Jsou to divoká zvířata a víme, že provádějí i pěkně ošklivé věci. Ať vám připadají sebevíce roztomilí, tak jde pořád o agresivní mořské predátory, i co se týče lidí,“ uvedla Christie Wilcox pro časopis Discovery.

Samotný pár ale varování nezajímají a nebezpečný porod se tak asi uskuteční.