Směje se na celé kolo, je plná optimismu a nadějí do budoucna. Ani krapet na sobě nedává Kristýna Leichtová (30) znát, že byla jen ve dvanácti letech vystavena sexuálnímu obtěžování. Musí to být opravdu skvělá herečka, protože mnoho žen to poznamená na celý život.

„V dnešní době má každá druhá žena zkušenost se sexuálním obtěžováním, pokud ne přímo se znásilněním, takže ani já nejsem výjimkou,“ řekla Leichtová pro iDnes.cz před čtyřmi lety a pokračovala, že dodnes nemůže zapomenout, jak musela ve dvanácti letech k výslechu, kde jí pokládali velmi ošemetné otázky a vyzvídali, jestli ona vlastně nebyla ta vyzývavá a provokativní.

„Byla jsem dítě, které nemělo ani ponětí, že se takovéhle věci dějí… Kdyby nebylo mamky a já dala jenom na pohrdavé pohledy policistů a útrpný soucit okolí, uvěřila bych tomu, že na vině jsem vlastně já,“ dodala Kristýna.

Dnes se s tím zcela vyrovnala a chce pomoci ženám, které postihl podobný osud. Plánovala založit nadaci, jenže to má mnoho háčků. Jaké? To se dozvíte v dnešním Top Star magazínu na Primě ve 21.35. Dokonce tam prozradila i pikantnosti ze svého soukromí.