Sexy zpěvačka Tereza Kerndlová (30) každý den zásobuje své fanoušky momentkami z nejrůznějších dovolených u moře a nebo sexy selfíčky před zrcadlem.

Její dokonalá postava s nadupaným dekoltem v plavkách je totiž opravdovou pastvou pro oči. Tereza však umí okouzlit i mimo pláž zalitou sluncem. Své sexy křivky vystavuje na odiv i v zimních měsících.

Kráska, která letos oslavila třicetiny, se nechala unést adventem a celkově vánoční atmosférou a vrhla se na nákupy. Pokud si myslíte, že ji chytla nákupní horečka dárků pod stromeček, jste na omylu. Tereza moc dobře ví, že teplo domova dělá celková atmosféra, a to včetně výzdoby!

Proto v jejím nákupním košíku nesměl chybět sob v zimní čepičce, tuna svíček, svítidel, věnců a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

“Dokupuji ‚nezbytně nutnou‘ (další) vánoční výzdobu do bytu a k tomu ještě něco blýskavého, zdobeného a převážně stříbrno-zlatého na stromeček… Letos si to chci vážně užít, takže vyrazím zítra do sklepa pro všechny věci a o víkendu budu zdobit! Na nic nečekám…,” komentovala svůj obří nákup Tereza.

Nás by však zajímalo, zda letos pod stromeček tato půvabná zpěvačka dostane i nějaké to vánoční sexy prádélko. To by byl teprv pohled pro bohy!