Sedmačtyřicetiletá zpěvačka, herečka a majitelka nejkrásnějšího pozadí na světě Jennifer Lopez (47) ukázala na sociálních sítích svoji dceru. Jennifer vychovává osmiletá dvojčata a na Instagramu se pochlubila jedním z nich.

Maličká Emma je opravdu nádherná holčička a vypadá, jako by mamince z oka vypadla. Velká hnědá kukadla a tmavé kudrnaté vlasy. Toho si na roztomilé dívence všimnete nejdřív.

Už teď je jasné, že až malá Emma vyroste, bude lámat chlapcům srdce, podobně jako její divoká maminka. I když Jennifer Lopez a jejímu tehdejšímu manželovi Marcu Anthonyovi jejich desetileté manželství nevyšlo, musíme uznat, že z něj vzešly dvě nádherné děti. Emma, která je nádherná po mamince, a syn Max, který má zase víc z tatínka.

Jennifer své děti nijak neschovává, ba naopak, ráda se s nimi chlubí. Čas od času tedy na sociální sítě vyvěsí fotku své ratolesti. Tentokrát pod fotku roztomilé Emmy napsala: „Miluji tuto tvářičku.“

Fanoušci se okamžitě začali nad holčičkou rozplývat a tvrdili, že malá své mamince vypadla z oka. No uvidíme, zda bude v dospělosti taky takhle divoká.