Pánové, tak těmhle fotbalistům je co závidět! Tyhle kočičky si v posteli hýčkají třeba Pavel Kadeřábek (21), František Rajtoral (28), Filip Novák (24) nebo Václav Kadlec (22). Máte ale šanci, třeba bývalý stoper londýnské Chelsea Tomáš Kalas (22) si nechal utéct sexy kost Kristýnu Pumprlovou (20). Teď je s usedlejší slečnou Renatou.

Pavel Kadeřábek (21) a Tereza Chlebovská (23). Poté, co začala Tereza fušovat do sportovní novinařiny, nabrnkla si talentovaného sparťana Pavla Kadeřábka. V posteli si tak můžou povídat i o fotbale. Prý tomu Terka jako bývalá Miss hodně rozumí!

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská (22) je s krasavcem a záložníkem Jablonce Filipem Novákem (24) už čtyři roky. Poprvé se potkali na škole. Filip je dokonce vnuk zpěváka Pavla Nováka.

Plzeňský obránce František Rajtoral (28) si doma hýčká krásnou blondýnku Petru Hrůzkovou. Útočník Václav Kadlec (22), který teď hraje za německý fotbalový klub Eintracht Frankfurt, chodí se sexy blondýnou Renatou Novákovou. Klára Medková (31) a Radek Kováč (35), to jsou takoví čeští Beckhamovi. Mají spolu dva syny a po mnoha letech působení v zahraničí teď Radek kope za Spartu.