Učitel matematiky Quentin Wright (25) byl na střední škole Champion ve městě Stone Mountain v USA velmi oblíbeným pedagogem. Bodejť by ne, když si ze své třídy udělal hotový hampejz.

Jak píše Daily Mail, studentům dovolil souložit ve třídě, v několika případech dokonce nechal během vyučování třídu vyklidit. Na už tak skandálním případu je alarmující i fakt, že studentům, kterým poskytoval netradiční servis, bylo od 11 do 16 let.

Ale aby se zas neřeklo, že byl učitel až tak nezodpovědný, je třeba dodat, že myslel na zdraví dětí a rozdával jim před sexem kondomy.

Celý skandál odstartovala matka čtrnáctiletého studenta, která synovi vlezla do mobilu a našla zprávu od pana učitele. Stálo v ní: Můžeš mít volnou třídu od 7:30 do asi 8:30, ale ať ti to netrvá dlouho! Řekl jsi svojí holce, co se bude dít a že to nemá nikomu říkat? Neříkej nikomu, že jsem ti dovolil být v mé třídě!

Smska zvědavou matku nadzvedla ze židle a okamžitě běžela do školy bonzovat. Učitele ze školy vyhodili a zatkla ho policie. Momentálně čelí obvinění z ohrožování mravní výchovy dětí, jeho studenti ale za ním pořád stojí.