O tom, jakými praktikami lačný hokejista Jirka Tlustý shání spolunocležnice, jsme vás už informovali – ZDE. Ale co v posteli po svých konkubínách vyžaduje, to je teprve ta správná sexuální bomba. My to pro vás, naše zvídavé čtenáře, zjistili.

Na ledě je nelítostný, pro ránu nejde daleko. Kdo by si myslel, že je i takový tvrďák v posteli, tak se šeredně mýlí. Sice něco tvrdého je k pohlavnímu aktu potřeba, ale to se týká jen jeho trenek. Sám by se totiž od holky nechal nejradši přivázat a znásilnit!

„Kdy mě znásilníš?“ „Kde si mě přivážeš?“ a dalšími otázkami Jirka Tlustý (27) častuje mladé holky na sociální síti a láká je k nezávaznému sexu. Ve kterém od dívky chtějící se dostat do sportovcova klína vyžaduje pořádnou dominanci a sám by byl nejradši ponižovaný. Zkoušel tyhle praktiky snad i na svou bývalku Innu Puhajkovou (29)? Nebo na Agátu Prachařovou (30)? Holky se se svými zkušenostmi raději nepochlubily.

Také se o stále nadrženém hokejistovi neví, že má v oblibě „hudební nástroje“. Proč by se jinak holek ptal, jestli umějí hrát na flétnu? „Tak snad budeš umět na tu moji píštalu. Půjčím ti můj hrací nástroj,“ rád slečnám píše Jirka Tlustý.

Že by chtěl založit nějakou novou kapelu? Dokonce nabízí i doučování. Tak holky, které máte zájem o „hudební výchovu“, určitě napište Jirkovi, rád vás vše naučí.