Krásná Česká Miss Nikol Švantnerová (24) bezesporu miluje svého milého Jakuba Horu (24) a on ji, ale na začátku jejich vztahu se mu zachtělo jiné slečny. Možná by se to ututlalo, kdyby nám ta dotyčná dívka konverzaci ze sociální sítě neposkytla. A Kubova reakce? Okamžitě po vydání článku si vymazal Facebook.

Co za tím stojí? Stydí se snad fotbalista za své lačné fantazie? Nebo dostal od Nikol pořádně za uši? Či se bojí, aby opět nepodlehl dalšímu pokušení? Odpovědi se nedočkáme, protože se Jakub obrnil hradbou mlčení, ale to by nebylo eXtra.cz, aby nevypátralo nějaké informace od jeho kamaráda.

„Byl dost zaskočený, že někdo poskytl tu konverzaci vaší redakci. Nevěděl, co dělat. Hodně se naštval a na základě toho si okamžitě smazal profil, aby předešel dalším skandálům,“ řekl nám fotbalistův známý.

Jestli chtěl předejít dalším sexuálním rozhovorům, to ví jen sám Hora, ale měl by si uvědomit, že má doma nejkrásnější Češku, být na to patřičně hrdý a nekoukat jinde. Protože jsme přejícní, tak věříme, že už Kuba bude sekat jen latinu a s Nikol jim vztah vydrží. A budou šťastně žít až do smrti.