Je vám šestnáct, máte prázdný dům, chcete zabít nudu a být u toho cool. Co uděláte? No jasně! Svoláte party přes Facebook, geniální nápad. Nebo si to alespoň myslela mladá slečna z pražských Kunratic.

Do domu jejích rodičů dorazilo šedesát lidi. Z toho dívka znala TŘI!

Jak tohle mohlo asi dopadnout, že? Pomiňme fakt, že o alkohol ani lehké drogy nebyla nouze, protože to se dá na takové party předpokládat. Vystříkaný celý práškový hasicí přístroj v obýváku a rozbitý křišťálový servis jsou už trochu moc.

„Po půlnoci se strhlo nekontrolované řádění několika účastníků této party. Přitom posprejovali vnější fasádu domu, poškodili vnitřní omítky v obývacím pokoji od míče a blíže nezjištěného předmětu, zničili omítky zdi na chodbě a na schodišti típáním nedopalků cigaret, poškodili omítky zdi na toaletě, popsali a postříkali barvou ve spreji koupelnu a barvu nastříkali i na nábytek,“ uvedl pro novinky.cz mluvčí policie Jan Daněk.

Vyčíslená škoda na domě a jeho vybavení je půl milionu korun!

Policie vyzývá účastníky této ne úplně domyšlené akce, aby se ozvali. A prosí i další svědky, kteří mají informace o party, aby předali své poznatky na lince 158, protože celý případ vyšetřují kriminalisté jako trestný čin poškození cizí věci.

No, a tak to je, když nedáváte pozor na to, koho si domů zvete. Každopádně v kůži mladé slečny bychom teď být rozhodně nechtěli!