Hodně bizarní příběhy zažil letošní ročník Hip Hop Kempu. Nejprve tam policie našla zatoulaného dědu a pak musela zpacifikovat nahého onanistu.

Na policii se obrátila ve čtvrtek večer starší paní z Hradce Králové, které se domů nevrátil 75letý manžel. Své ženě řekl, že se jde podívat na nějakou slavnost do Kauflandu, a nevrátil se včas, jak byli se ženou domluveni. Policisté získali jeho popis i fotografii a dali se do pátrání. Nejprve prověřili, zda se senior nenachází v nemocnici, což se naštěstí nepotvrdilo, a tak se hlídka vydala do okolí. Po chvíli tam seniora skutečně našli, muž měl na ruce vstupní pásku a když mu strážci zákona řekli, že ho hledá manželka, odpověděl, že byl v kempu prodat vlastní hudební aparaturu a jelikož byl z atmosféry festivalu nadšený, vůbec domů nespěchal. Dokonce se chtěl další den na akci dostavit se svou manželkou!

Policisté ale na akci museli řešit ještě jeden případ. Devatenáctiletý kluk z Českých Budějovic si krátce před půlnocí vlezl na hlavní stage, pod níž se nacházelo asi tisíc lidí a asi deset minut nahý tančil a onanoval. Když ho policie zadržela, uvedl, že šlo zřejmě o „nějakou chybu v matrixu“. Vypadá to, že na letošním ročníku Hip Hop Kempu asi měli kvalitní dealery.