Do redakce eXtra.cz dorazily fotografie, o kterých pisatel tvrdí, že na nich je Michaela Šmejkalová v erotických pozicích. Finalistky České Miss jsme se na fotky zeptali a řekla nám, že na fotkách není ona – její vyjádření najdete ZDE.

Pokud by se ukázalo, že nějaká finalistka České Miss opravdu nafotila erotiku, byl by to problém. Šéfka celého projektu Eva Čerešňáková se ale Šmejkalové zastala a věří její verzi.

„Situaci jsme si ověřovali, protože podmínkou účasti v soutěži je bezúhonná minulost. Soutěžící toto stvrdily podpisem smlouvy v rámci semifinále, stejně tak jako jsme si my pomocí našeho partnera nechali udělat obsahovou analýzu mediálních sdělení i analytický a monitorovací servis zaměřený na všechny semifinalistky ještě před výběrem finalistek. Vzhledem k tomu, že se u žádné semifinalistky neprokázala minulost v rozporu s pravidly soutěže, nebyla žádná semifinalistka na základě toho vyřazena. O tom, že proběhl pokus o útok na slečnu Michaelu Šmejkalovou neznámým pachatelem, víme, sama nás o situaci informovala včetně faktu, že na policii podala trestní oznámení na neznámého pachatele a situace je v řešení. Ubezpečila nás, že nikdy žádné akty, erotiku ani fotky tomu podobné nenafotila a v rozporu s pravidly soutěže nikdy nejednala. Pokud bychom zjistili, že některá z finalistek akty či erotiku nafotila nebo by jakkoliv porušila pravidla soutěže Česká Miss, bude ze soutěže vyřazena. V podmínkách soutěže je to jasně stanoveno,“ uvedla Čerešňáková pro eXtra.cz.

VÍTE, KDO NAHÉ FOTO POSÍLÁ? VIDĚLI JSTE NĚKDY MISS TANČIT NA DISKOTÉCE V ITÁLII? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.