Do cirkusu Džambulka (47) se dnes oficiálně připojil další člen. Přesněji řečeno členka – matka Domenika Martucciho (37), Donna Grazia Marino della Torre (68). Ta, ač neurozená, porodila před lety hraběte Domenika a včera stála po jeho boku na demonstraci proti týrání žen, neochvějně, silná jak silnice. Hrdinsky si přidržovala zápěstí, které jí pohmoždil Josef Rychtář (55).

Domenico proto neváhal a popíchnul svou matku, ať sebere pár bulvárních fotografů a jede si to zápěstí vyříkat přímo s čerstvě zasnoubeným zamilovaným kolouškem Pepou Rychtářem. Ten ale ani po opakovaných výzvách z baráku Ivety nevylezl, schovávala se i Iveta.

Ta se tak velice nehezky odvděčila zubožené Italce, která jí v dobách největší lásky s Domenikem snášela na jejich sídle modré z nebe, volala zvonečkem nosiče kondomů, a když tam Ivetu přitáhl Zdeněk Macura (39) ve stavu, jako by ji před chvílí třikrát přejel kombajn s nápravou, vynášela jí láskyplně bažanty. Nakonec na ni Josef Rychtář ještě zavolal policii, která ženu vyzvala k odjezdu.

Doufejme, že Donna Grazia svoji snahu nevzdá a po vzoru Rychtáře se příště svleče do půl těla a bude před fotografy bušit na dveře uhříněveské vily a dožadovat se spravedlnosti.