1. typ (nejčastější) jsou busy lady. Taková kráska je tak zapálená do amerického systému, že jediné, co ji zajímá, je práce, vzhled a zdravá strava. Tyhle holky si tě většinou ani nevšimnou, protože jsou zabrané jen do těchto tří věcí, které je v jejich životě zajímají, a tím to končí. Starají se v podstatě jen o to, jak vypadají, aby byly dostatečně cool ve všech směrech.
  2. typ je party girl. Na tyhle holky přes den v podstatě nenarazíte, a i kdybyste je náhodou potkali, tak je ani nepoznáte. Ale večer se probudí z tvrdého spánku a vystajlují se jak na MTV. Jsou hodně přátelské a komunikativní, jenže jak začne vycházet slunce, tak mizí z party jak pára nad hrncem a vám na ně zůstanou jen vzpomínky.
  3. typ jsou obyčejné ženské, stejné jako všude jinde na světě. Mají většinou nadváhu, ale sebevědomí ani přátelská stránka jim rozhodně nechybí. Pokud jste na tenhle typ vzhledem obyčejných, ale zábavných holek, věřím, že si přijdete v Americe na své.
  4. typ je spíš takový legrační. Jsou to „gay holky“, tak se jim tady opravdu říká. Ty mají svoje komunity a slepičí spolky, nikdy je nevidíte samotné, protože s sebou všude tahají alespoň dvě kamarádky a většinou se k nim člověk nedostane blíž.

Škála amerických krásek je hodně různorodá, od Hispánek, až po asijské typy. Cenným zbožím je proto právě taková blond czech girl.

Naše holky jsou mnohem víc krev a mléko a jsou definitivně světlejší typy, i co se barvy vlasů týče, než tady v Kalifornii. Z amerických holek neumí žádná pořádně ani vařit a uklízet už vůbec ne. Mají na to služku či mexickou hospodyni. Za mě by jako žena do života na plné čáře vyhrála Češka. Ženu na plakátu ale zase Američanka, ale já mám jasno, moje žena bude Česka, co mi uvaří svíčkovou a vypere kalhoty (30). Pro holku, která sice umí pařit a bavit se, ale ve dne spí jako upír, nemám prostě ve své budoucnosti asi místo.