Čauky…

Tak na začátek chci jen podotknout, že mé video, kde žebrám na novou chanelku, mělo opravdu úspěch a rozčílilo doslova 80 % lidí, kteří ho zhlédli… No a teď vás zřejmě naštvu ještě víc, protože vám musím říct, že to na mém účtu narůstá každým dnem a za chvíli jistě SPOLEČNĚ dosáhneme cíle :-)) Pro ty, co mi pomáhají k mému snu, od srdce děkuji a teď přejdeme k tématu mého dnešního Růžového deníčku.

Pomalu, ale jistě se blíží Halloween, ten patří mezi mé nejoblíbenější svátky. Opravdu miluji party, kde jsou všichni v kostýmech. V Americe už pochopili, o čem tento svátek opravdu je, ale v Česku jsme váááážně ještě hodně, hodně pozadu. Rozhodla jsem se, že pozvednu úroveň i v České republice a dám všem slečnám užitečnou radu :-)

Jsem ZDĚŠENA, když vidím většinu holek, jak pracně shání odporné strašidelné kostýmy, jako jsou čarodějnice s velkou bradavicí na nose, různí kostlivci nebo ty silnější slečny kostýmy dýně… OMG! To jim jako vážně ještě nikdo neřekl, že tento svátek je jediný svátek, kdy se holky můžou obléct jako prostitutky a NIKDO je za to nebude soudit, nenávidět nebo pomlouvat (ještě že máte mou blonďatou maličkost s nadprůměrným IQ, prostě andělsky krásnou a po čertech chytrou Dominiku Myslivcovou)… Nééé že se holky můžou, ale dokonce by se měly takto obléct.

Uvědomte si, že VŠICHNI muži očekávají, že v baru potkají holky v sexy kostýmech playboye, kočiček, dračice nebo nejlépe ve spodním prádle, a oni uvidí TOHLE… Nooo hrůza a děs, já být chlap, tak mě přejde chuť úplně na všechno po tom hrůůůzostrašném pohledu na dýni. FUJ…

…takže si z tohoto článku, pěkně vás prosím, něco vezměte a nejlépe hned běžte do obchodu, kupte si nějaké hezké spodní prádlo nebo korzet, minišaty, vysoké podpatky a outfit doplňte třeba ušima a ocasem a je vymalováno:-)))… a jestli ne, tak raději zůstaňte doma, pusťte si strašidelný film a VŮŮBEC nevycházejte ven!!!:-)))