Čauky mňauky, zlatíčka,

abych vám řekla pravdu, tak jsem stále v jednom kole a už jsem z toho VÁŽNĚ vyčerpaná!!! A teď mi k tomu přibyla ještě jedna velká starost. Už kvůli tomu nemůžu ani spát a ani nakupovat, jsem opravdu nervózní, jak vše dopadne. Představte si, že se KONEČNĚ dočkám krásných bílých šatů, prstýnků a svatebního dortu… Už jsem tomu ani nevěřila a ztrácela naději, že se objeví někdo „vhodný“, a vidíte… JE TO TADY :-)

Moje čivava Shelly si totiž KONEČNĚ našla srdce šampiona, a to dokonce rovnou cizince. Je ruské národnosti a jmenuje se Арчик (Arčík) …a ANO, bude svatba! Moje láska už jednou měla namále, ale nakonec z toho sešlo, protože se ze snoubence vyklubal kříženec…

Jsem nejšťastnější panička na světě. Bude to nejkrásnější psí svatba, jakou kdy Česko zažilo, a vy samozřejmě uvidíte fotky i svatební video… Ani si nedokážete představit, kolik taková svatba stojí peněz a nervů. Termín je plánovaný na začátek června, takže si fakt „máknu”. Musí se zařídit tolik věcí, pozvánky, pozvat VŠECHNA významná média a fotografy, diamantové obojky (platí ženich), šaty pro Shelly, oblek, dort, limuzínu, holubice, kapelu (můj PINK RAPÍK na svatbě také zazní) atd. Nechci to nějak odbýt, proto všemu věnuji trojnásobně více času.

Vím, že u nás psí svatby nejsou zvykem, ale já a moje čivava jdeme s dobou, a když můžou lidi, tak proč ne psi?!