Čauky mňauky, lásky moje,

vlastně stačí znát svou hodnotu a být prostě jen trochu mrcha a není v tom žádná věda.

Hodné holky se ve VŠEM tak moc snaží, až to není přirozené, a muže to spíš odradí, než aby je to okouzlilo. Udělají pro svého drahého první poslední, jen aby byl spokojený, jsou VŽDY všude plně k dispozici. Nikdy mu neřeknou NE a vše, co řekne on, je svaté a platí.

Muž má vždy navařeno, uklizeno, vypráno, vyžehleno a bere to jako samozřejmost. A tento typ holky skočí do postele možná i v ten večer první schůzky, nedělá žádné cavyky, protože nezná svoji cenu a myslí si, že tím jedním sexem se do ní zamiluje…

Mrcha vs. hodná holka

  • Starost o muže a domácnost:

Hodná holka: Má vždy navařeno a uklizeno, rychle se to stane pravidlem, proto ani není divu, že to muži přehlížejí a neváží si toho, že jim vyvařujete snídaně, obědy, teplé večeře a ještě k tomu chystáte svačinky do práce.

Mrcha: Uvaří jen občas, a to jen tehdy, když si to chlap opravdu zaslouží… A věřte mi, že v tu chvíli je prostě v sedmém nebi, protože tohle opravdu nečekal.

Já: Jdu do restaurace, nebo si nechám uvařit, je to fakt super a vzrušující vidět muže v kuchyni. Jooo, taky někdy uvařím, ale jen když mi ten člověk za to fakt stojí.

  • Sex:

Hodná holka: Jde hned na věc, myslí si, že čím dřív se s ním vyspí, tím dřív se do ní zřejmě zamiluje. Blbost!

Mrcha: Nechává muže na všechno čekat. Jen ať si počká, času máme dost a na ty nejlepší věci se přece musí čekat. A to ve všem, pěkně kousek po kousíčku, přece mu „nedáme” hned všechno na první, druhé, třetí, čtvrté, páté, šesté… Schůzce.

Já: Nechám se pozvat na večeře, do kina, do Paříže atd., pak možná někdy za dlouho, když za to dotyčný vůbec bude stát.

  • Volný čas:

Hodná holka: Má VŽDY čas. I kdyby jí muž zavolal ve čtyři ráno, tak vstane z postele jen proto, že její milý zavolal, že nemá odvoz z party.

Mrcha: Není vždy k dispozici, má své zájmy a práci, ona je strůjcem svého času, a ne chlap.

Já: Čas se řídí podle mě, můj čas je drahý, takže ne každému ho věnuji.

  • Snaha zalíbit se:

Hodná holka: Tak mooooc přehnaně se snaží udělat dojem, že jsou strojené a skoro se bojí promluvit.

Mrcha: Je nad věcí a má VŠECHNY muže na háku, když to nevyjde, tak to nevyjde. Nebude on, bude jiný.

Já: Mám je na háku. Všichni jsou bohatí, charismatičtí a je jich strašně moc, takže když mě chtějí vidět a přijedou, klidně jdu i v teplákách, nehodlám se kvůli nim malovat, pro začátek je společné venčení psa až moc.

  • Dárky:

Hodná holka: Muž ji NIKDY nebude obklopovat drahými dárky. Ano, je sice hodná a zaslouží si to, a i když by jí mohl dopřát, protože na to má, tak to neudělá, protože moc dobře ví, že jí stačí kabelka za 500, a ne za 50 000.

Mrcha: Ji naopak bude muž rozmazlovat drahými krásnými dárky, protože ví, že její hodnota je vysoká, chce si ji udržet a bude se snažit jí snést i modré z nebe.

Já: Dárky a květiny jsou samozřejmostí, muži ví, že moje hodnota je vysoká už proto, že si je nepřipouštím k tělu, a protože jsou od přírody lovci, tak je zajímá to, co jim uniká, a ne to, co se samo nabízí.

Podtrženo sečteno – já jsem asi „mrcha“ a teď záleží jen na vás, jakou roli chcete hrát vy!

Tak pa a přeji růžový den!