Během dvou let, co byli modelka Vlaďka Erbová (34) a fotbalista Tomáš Řepka (41) manželé, toho moc nenahrabali. Kopačka už nehrál a zůstal bez práce, Vlaďka se vrátila k dělání umělých nehtů. Ale i přes pracovní nezdar za tu krátkou dobu shromáždili majetek za pár melounů. Kdo to shrábne?

Už jenom ta luxusní vila v Černošicích je stála 20 míčů. Pak si ji začali cenit na 40 milionů, ale s cenou podle nejnovějších informací museli jít dolů. Kdyby náhodou někdo z vás měl 35 500 000, tak cihlový dům může být váš. Obrovský dům s pěti ložnicemi, třemi koupelnami či nádhernou venkovní terasou s vytápěným bazénem.

Ale barák se jim totiž během jejich vztahu nepodařilo prodat, a že se o to urputně snažili skoro dva roky. Hypotéka byla zřejmě moc vysoká. Komu zůstane a kdo odejde s holým zadkem? Honosná vila je napsána na realitní společnost, kterou vlastní Vlaďka. Takže to pravděpodobně bude Tomáš, kdo si sbalí těch pár švestek, hrací automat a pruty a půjde o dům dál? Zatím to tak vypadá.

„Ještě se začnou dít věci, ti dva už nejsou schopni se dohodnout na ničem,“ prozradil eXtra.cz rodinný kamarád a dodal, že válka mezi manželi trvá skoro rok. A teď už to bylo neúnosné a podali žádost o rozvod a modelka měla najít útěchu u hokejky Michala Gulašiho (29). Další majetek by měl být řešen v rámci předmanželské smlouvy, kterou Vlaďka s Tomášem před sňatkem podepsali.

Auto měli jen jedno, a to bylo Tomášovo, svůj vozový park měl již dávno prodat, aby zaplatil dluhy na alimentech na děti z bývalého manželství. Teď ale spíš víc než na věcech záleží na tom, jak se dohodnou na výchově jejich syna Markuse. Toho si oba cení na nevyčíslitelnou hodnotu, ale on zřejmě utrpí největší ztrátu z rozchodu rodičů.

Jak se s tím již bývalý pár vypořádá, je ve hvězdách, ale určitě to bude mít rychlý spád. „Itálii“, co doma měli, už ani jeden z nich nechce zažívat a pravděpodobně vše skončí raději v rukách právníků. A každý si půjde svou cestou. Vlaďka bude roztleskávačkou u hokeje a Tomáš si bude rvát vlasy, proč nezůstal u bývalé manželky Renáty (41).