Nejdřív svou lásku popírali, pak ji do světa vytrubovali jako dva zamilovaní puberťáci, ale teď to vypadá na pořádnou Itálii. Dokonce to má být u modelky a bývalého olympijského vítěze z Nagana natolik vyhrocené, že Jiří prohlašuje, že lituje toho, že odešel od klidné a poddajné Kateřiny a vzal si dominantní Lucii, která je známá tím, že miluje luxus.

„Hádky jsou na denním pořádku. Oba jsou horké hlavy a chytnou se kvůli maličkosti, ani jeden totiž nechce uznat pravdu toho druhého,“ prozradil nám zdroj z blízkého okolí manželského páru.

Není za vším také pověstná Jirkova náruživost? Přeci jen je profláknutý tím, že rád v sexu experimentuje a nic mu není svaté. Třeba narazil na hranice, které už Lucie nechce překročit, a proto je doma čím dál tím větší dusno. Jak je známo, tak u mužů dost často dochází k frustraci, když si nesplní své erotické touhy. A Miss jako matka od dvou dětí na to nemusí mít pokaždé chuť.

„Je pravda, že Jiří má opravdu dost velký apetit, i jeho bývalá žena o něm prohlašovala, že není většího samce a náruživce. Hlavně rád zkouší neobvyklé věci. Lucce už mohla dojít trpělivost. Přeci jen ne všechno jí asi stojí za to bohatství, kterým je díky manželovi obklopena,“ potvrdil naši domněnku kamarád slavného páru.

Jestli to tak půjde dál, tak hokejista může Královou vyměnit za mladší model, jako tomu bylo i u jeho exmanželky. Když ho přestala bavit, tak ji odkopnul jako použitý kus hadru za holku, které se líbilo jeho bohatství a byla poddajná. Jenže karty se teď obrátily, tak aby Lucii nezůstaly jen oči pro pláč.