Zdálo se, že Dáda Patrasová ustojí další zradu a že nakonec Felixovi románek s výtvarnicí Lucií Gelemovou odpustí. Jenže ona skutečně podala žádost o rozvod – psali jsme ZDE.

A při takto ostře sledovaném rozvodu se vždy hraje o pořádný majetek. Velké tahanice se dají očekávat hlavně kvůli vile na pražských Vinohradech. Kupovali ji už za svého manželství a oba dva k nemovitosti mají citový vztah.

Obrovskou vilu, která má hodnotu až 50 milionů korun, kupovali manželé Slováčkovi společně a neexistuje žádná předmanželská smlouva, ani žádné zúžení společného majetku, takže oba na milovaný dům mají stejná práva, napsal deník Aha! Ve vile sídlí i agentura, která zastupuje Big Band Felixe Slováčka. Navíc i agenturu manželé vlastní společně.

Pokud Dáda necukne, jak bývá jejím zvykem, a na rozvodu bude trvat, pak se můžeme těšit na opravdu šťavnaté tahanice o každou tisícovku. Tohle bude ostře sledovaný rozvod a vůbec bychom se v eXtra.cz nedivili, kdyby si to stárnoucí Žížala nakonec nerozmyslela.