Adéla Knapová z Reflexu se vydala dělat rozhovor s Petrem Kramným. Vzhledem k tomu, že do rozhovoru zkušené novinářky a Kramného neustále vstupovala jeho nová přítelkyně, dozvěděli jsme se hodně zajímavých informací.

Vanda je starší paní, která se v životě Kramného objevila v momentě, když ve vazební věznici čekal na verdikt. Není tedy jisté, zda se někde stihli milostně sblížit, nebo je jejich vztah zatím jen v citové rovině. Jisté je ale jedno – Vanda věří, že její Péťa je absolutně nevinným člověkem, který se stal obětí justičního omylu.

„Byla jste u soudu, takže víte, že neexistuje jediný důkaz, že by to udělal. Ani se neví, jak se to mělo stát, jsou to jenom teorie. Nikdo nebyl schopný říct, co přesně a jak se mělo dít. Tak jak můžou někoho odsoudit, když vůbec nic nevědí. A to přiznali, že nevědí. Prostě je měl nějak zabít elektřinou, protože elektřina je prý všude stejná. Slyšela jste přece soudkyni, jak to zdůvodnila. Udělali z něj exemplární případ, prý aby chlapi nezabíjeli své ženy kvůli žárlivosti, tak ho pro výstrahu odsoudí. Myslíte si, že kdyby zemřel Péťa a Klárka, že by Moniku soudili stejně a dostala by takový trest?“ zeptala se při rozhovoru přítelkyně Petra Kramného.

Takže takoví lidé za Petrem Kramným stojí. Jeho matka a jeho přítelkyně Vanda. Obě naznačují, že prsty v celé tragédii může mít Monika Kramná. Docela síla, že?