Možná jste postřehli nedávné skandální webcam sex video zpěváka Bena Cristovaa (26), kde obnažený sedí u monitoru, culí se a nakonec odejde s holým zadkem pryč. Jestli jste neviděli, doporučujeme zhlédnout zde.

Video poslala do bulváru jedna šikovná studentka zdravotnické školy, která se prý chtěla Benovi pomstít za to, že s ní nechtěl mít trvalý a láskyplný vztah. Asi jí nedošlo, že Ben nestojí o jakýkoliv vztah. S dívkou.

Ale k věci. Lidová tvořivost se zase projevila a internetem koluje balíček zpěvákových nahých fotek vystřižených z videa. Což se Benovi příliš nezamlouvá a rozhodl se, že drsně zakročí. Proto si dneska zašel na policii pro radu.

„Na netu mi běhají přes bulvární weby krom videa i nahé fotky a už je to over the top, tak se jdu na ředitelství policie poradit, co dál. Shit happens. Dávejte bacha, co a komu posíláte!“ vyhrožoval Cristovao na Facebooku. Samozřejmě se hned zvedla vlna podpory od jeho skalních pricmrndávačů.

Tak Bene, teď si jim to opravdu zavařil. Bulvár se už teď třepe v koutě s podělanými trenýrkami a zoufale přemýšlí, kolik dárkových košů s indulonou ti pošle jako omluvu.