Michaela Ochotská (31) své problémy vyřešila po svém. Sebrala syna, psa a utekla k rodičům, kde se o Andrého postarají a ona tak má čas sama na sebe. Nemusí nic dělat a nepadá na “hubu” kvůli hyperaktivnímu potomkovi.

„Je u své mámy, která jí se vším pomáhá. Vaří, starají se o hyperaktivního Andrého, protože já to teď fakt nestíhám,” řekl Rosol v rozhovoru pro Blesk.cz. Naznačil tak, že Míša nezvládá ani péči o potomka, přitom jiné povinnosti nemá!

Bývalá novácká moderátorka hubne jako na běžícím pásu, syn jí vzal všechny ženské tvary a pomalu začíná připomínat kostlivce. „Míša hodně zhubla, což všichni víme,” potvrdil Rosol, že opravdu něco není v pořádku.

Zda se už jedná o počáteční stav anorexie, nebo o jinou nemoc, ale zavrhl. „To ne! Ale potřebuje pomoct,” dodal tenista, který kvůli svému nabitému programu moc času na rodinu nemá.

Rosol nemá problémy jen v osobním životě, ale také v tom sportovním. Má za sebou špatný rok, během kterého si přišel “pouze” na nějakých 12 milionů korun, ze kterých když odečte daně a náklady, tak mu nejspíše nezbude tolik, aby zlatokopeckou manželku dostatečně ukojil.

No je jasné, že tahle krize bude mít více důvodů a těžko odhadovat, zda ji společně překonají. Rosolovi startuje za pár týdnů nová sezona a s Ochotskou se tak moc neuvidí, nejspíše ještě méně než nyní…