I když vám přijdou dokonalé, tak si je prohlídněte pořádně. Občas se zapomenou a ven vyjdou bez napletených vlasů a hned byste je nepoznali. Jejich „hříva“ spíš připomíná mokrou slámu a prameny byste spočítali na jedné ruce.

Kdo vypadá jak zmoklá slepice, když zrovna nevyjde v umělých vlasech? To se možná budete divit.

1. Agáta Prachařová (30) Modelka je velkou fanynkou napletených pramenů, protože si je sama vědoma toho, že bez nich by vypadala, že plešatí. Jenže s tím vyumělkováním to někdy až dost přehání a ty příčesky jsou na první dobrou poznat a někdy jsou dokonce i napletené. Spíš jí těch pár chlupů sluší víc než ty šílený umělotiny.

2. Dominika Mesarošová (30) Bývalá playmate je sama o sobě dost vyumělkovaná. Nechala si udělat obří prsa, její pusa vypadá jak napuchlý kačer, ani botoxu asi neřekne ne, ale teď k tomu přidala ještě napletené vlasy, aby změnila image a zbavila se co nejrychleji svého mikáda. Samozřejmě tím chtěla i hustší vlasy, jenže to dopadlo i tak katastrofou. Těch pár cárů vypadá, že k ní vůbec nepatří, že jsou tam omylem a umocňují vzhled lehké děvy.

3. Zuzana Belohorcová (39) Slovenská moderátorka, žijící na Floridě, sama vždy přiznávala, že ji trápí jemnost jejího porostu na hlavě. Ani natáčky jí nepomáhaly, na čas si je nechala prodloužit, ale i tak jí to objem nevytvořilo, tak radši zůstala u přírodních vlasů, ze kterých si střílí, než vypadat jak nepovedená Barbie.

4. Martina Pártlová (36) Už na první pohled je u zpěvačky vidět, že bujná kštice není její předností, ale naštěstí nikdy neměla potřebu jít proti přírodě a smířila se s tím. Vlastně aspoň si má na sobě z čeho střílet, ví, že nikdy nebude mít pořádně plný culík, ale přece jen vlasy nejsou všechno. Dokáže okouzlit svým vzhledem a namakanou postavou.

Ještě stále máte mindrák? Tak se podívejte do naší fotogalerie, jak to někdy dopadá, když se někdo chce vylepšit, své by o tom mohla vyprávět především „přírodní“ Domča Mesarošovic.