Bůh žehnej karnevalu na Barbadosu! Rihanna překvapila všechny tím, že se na oslavách ukázala v klasickém kostýmu exotické tanečnice. Tohle asi nikdo nečekal. Obzvlášť potom, co ji zlí jazykové osočovaly z toho, že tloustne.

Možná tloustne, ale svoje kypré tvary rozhodně umí nosit. A upřímně, kdo z vás na fotkách v galerii zaregistroval nějaké špíčky navíc? Nám v redakci se oči zasekly na květinové podprsence a dál jsme se nedostali.

Své si o outfitu přitažlivé Rihanny myslí i její bývalý, zpěvák Chris Brown. Ten snímek na jejím Instagramu pochvalně okomentoval, ale okamžitě se stal terčem útoku ochranitelských fanoušků. Ti mu na rozdíl od Rihanny neodpustili jeho násilnické chování vůči jejich milované.

Rihanna a Chris ukončili svůj vztah žalobou, kterou proti němu Rihanna podala v roce 2009 kvůli domácímu násilí. A nebyla jediná, i jeho další partnerky ho již žalovaly za napadení. Jejich vztah nechala slavná zpěvačka v minulosti a nehodlá se k němu vracet. Její fanoušci ovšem jen tak rychle nezapomínají, a tak si Chrise v komentářích pěkně namazali na chleba jako rozteklé máslo.

My se ovšem nedivíme, že si nemohl pomoci. Jen si projděte galerii a pokochejte se Rihanninými přednostmi.