Tomuhle se říká život! Vybrali jsme pro vás fotografie, které ukazují běžný život řecké princezny Marie-Olympia (18).

Narodila se v New Yorku, ale vyrůstala v Londýně. Je nejstarší z pěti dětí a je jediná dívka. Žije s rodiči a bratry. To jsou – princ Constantine-Alexios (15), princ Achileas-Andreas (13), princ Odysseas-Kimon (9) a princ Aristidis-Stavros (5).

Rodiči princezny Marie-Olympie jsou korunní princezna Marie-Chantal a korunní princ Pavlos, jehož otec byl králem Řecka až do zrušení monarchie v roce 1973.

Marie-Chantal, tedy matka mladé princezny, je dcerou amerického miliardáře Roberta Warrena Millera. A právě ona má velkou zásluhu na tom, že se můžeme podívat do soukromí její dcery. Sdílí totiž na svém instagramovém účtu fotografie celé rodiny, včetně osmnáctileté Marie-Olympie, která se v poslední době dostává do hledáčků novinářů i veřejnosti čím dál častěji.

Ještě před tím, než se Marie-Chantal přivdala do řecké královské rodiny a porodila pět potenciálních následníků trůnu, pracovala pro Andyho Warhola.

Svatba s korunním princem byla největším setkáním členů královské rodiny v Londýně od svatby královny Alžběty a prince Filipa, která byla v roce 1946. Mezi zúčastněnými byli královské rodiny Británie, Španělska, Švédska, Belgie, Rumunska, Jordánska a Bulharska.

Přestože Řecko není oficiálně monarchie od sedmdesátých let, Marie-Chantal a její manžel jsou stále známí jako jejich královské Výsosti korunní princ a princezna. Jejich děti mají tyto tituly také.

Životní styl téhle rodiny už nemůže být více královský!