Včerejší text o napadení provozní K.U baru Terezy, se kterou si v podniku M1 násilím vyřizoval účty známý rabiát rapper Ektor, vás hodně zaujal.

Redakci se ozvali další svědci rapperova řádění (měl dívku 4× lehce profackovat a následně být vyveden poté, co ji vláčel po podniku za nohy), ale hlavně, klub, kde se incident odehrál, se ostře ohradil proti tomu, že by se situace odehrála tak, jak ji líčí rapper („Slečnu sem z klubu opravdu vyprovodil, ale k žádnému fyzickému násilí z mé strany nedošlo“).

„Záznam kamer je dost nekvalitní,“ říká provozní Lukáš, který chce vyvrátit fámy o tom, že personál dívce nepomohl, a příliš se mu nelíbí rapperovo vyjádření pro eXtra.

„Jejich prvotní potyčka se odehrává v tmavé části podniku, ale pasáž, kdy ji tahá po zemi za nohy, ochranka zasahuje a vyvádí ho ven, rozpoznatelná je,“ kategoricky tvrdí, že dělali, co mohli, a dívce pomohli, a je ochotný v krajní situaci záznam poskytnout.

My už jej ale získali z jiných zdrojů a zpracováváme jej.

Napadená dívka mezitím proti vyhlášenému bitkaři zvažuje právní postup nejen kvůli napadení, ale i kvůli jeho tvrzením, ve kterých ji označuje za kuplířku.

Měli jste někdy s Ektorem konflikt? Byli jste na místě? Napište nám na redakce@extra.cz nebo volejte náš hotline 725 869 538