1. Už ho neuvidíte

Ano, je to tak! Toho zvláštně vypadajícího člověka, který včera na 100 % vypadal jako Zac Efron, už nikdy nemusíte vidět. Vaše frndička si užila a vy začínáte nový den od znova a ještě k tomu ve většině případů uspokojená. No není to super?!

2. Vzhled až na posledním místě

To, že se ráno probudíte rozcuchaná s rozmazanou řasenkou a nechutným dechem, nic neznamená. Včerejší vzrušující a žhavý sex je za námi, a pokud ten „cizinec“ ještě leží vedle vás, můžete si být jistá, že za pár okamžiků se vypaří a pro vás tím hra končí. Ano, opravdu, už nemusíte být zábavná, krásná ani sexy.

3. Větší adrenalin než při bungee jumpingu

Neexistuje lepší pocit než nezávazný a neplánovaný sex. Vždy tu platí, že fantazii se meze nekladou, a tak se můžete naplno ponořit do role sexuální bohyně a zkusit vše, co jste se s přítelem bála vyzkoušet. Když to úplně nevyjde, protože budete působit jako šílená a naprosto nebezpečná nymfomanka, nepřijdete o nic víc než o jednoho blbce, který za vás celý večer platil drinky.

4. Čistá hlava

Tím, že v tomto zvláštním jednonočním vztahu není nic jiného než naprostá sexualita, nemusíte ráno řešit, že si o vás „Franta“ bude myslet, že jste coura, která mu hned dala, řešit, jestli se ještě někdy ozve nebo jestli jste udělala dobrý dojem. To, že vedle vás leží pokousaný a od vašich nehtů na zádech zkrvavený člověk s nateklým penisem, vám v tuto chvíli už může být úplně jedno!

5. Lépe odpustitelná forma nevěry

Kdo řekl, že se naprostá posedlost po sexu s cizím člověkem objevuje pouze u svobodných lidí? Této droze, které se nedá odolat, se říká vášeň. Propuká nečekaně a zaútočí, kdy se jí zachce. Přesto lze tohle chvilkové ducání celkem snadno zamaskovat nebo nějak omluvit. Pořád lepší než zjistit, že máte parohy jak kráva už několik let a váš protějšek si bere někoho jiného. Není oproti tomu jeden sex naprosto zanedbatelný?