Zažaloval totiž agenturu Tanner, Mainstain, Glynn & Johnson, která se starala Shannen o management. Domlouvala konkurzy, spolupracovala s režiséry, řešila honoráře a podobné věci. A na starosti měla také zdravotní pojištění svých svěřenců.

Jenomže to Shannen nezaplatili. Když došla faktura na rok 2014, tak ji prostě neuhradili. Tím herečka na celý rok vypadla ze zdravotního systému, do kterého se mohla přihlásit až rok následující. Zdravotní pojištění ve Státech není žádná sranda, a navíc stojí pěkný balík.

Takže Shannen nebyla v roce 2014 vůbec u doktora a právě v tu dobu měla vypuknout její rakovina prsu. Kdyby měla možnost přijít k lékařům včas, možná by bylo možné nemoc podchytit a začít léčbu dříve. To se ale nestalo. Agenturu zažalovala i herečka za ohrožení zdraví, teď se k ní přidal manžel Kurt Iswarienko. Ale v úplně jiné záležitosti.

Podle webu TMZ.com žaluje bývalý manažerský tým za zpackaný sexuální život! Rakovina jim totiž totálně zničila jakékoliv možnosti milování. Shannen si během léčby nechala vzít jeden prs a z neustálých chemoterapií jí bylo špatně. Není divu, že sex je to poslední, na co měla náladu.

Zatím z firmy za nezaplacení pojistného vysoudila 15 milionů dolarů, tak se uvidí, jak uspěje s žalobou její manžel.