„Raději být praštěn tvrdou pravdou, než líbán lží“, sdílela Melissa Meeks na svém Instagramu. Je více než jasné, komu tento citát patří. Teprve minulý týden vyplnil pár rozvodové papíry poté, co byl fotografy slavný model přistižen při nevěře.

K té si vybral mladou dědičku značky Marks and Spencer Chloe Green, se kterou se nechal nachytat na jachtě, zatímco manželce nakukal, že pracuje. Podle Melissy se Jeremy dušoval, že svého činu lituje a že se cítí hrozně. To ho ovšem asi velmi rychle přešlo, vzhledem k tomu, jak se k sobě s novou láskou mají.

Začátek vztahu jim však rozhodně nikdo neusnadní, většina fanoušků Meekse zavrhla a postavila se na stranu jeho ženy. Chloe Green si dokonce musela smazat svůj instagramový profil, asi neunesla vlnu kritiky, která se na ni snesla. Navíc její bohatý tatík z nového vztahu rozhodně nebude nadšený. Jeho milovaná holčička si totiž přeci jen nabrnkla bývalého vězně. Zatím papa Green vztah své dcery prý absolutně nebere vážně. Jenže to začíná vypadat spíš na velkou lásku, než pouhý letní flirt. Uvidíme, jestli však jejich „velká láska“ vydrží tlak veřejnosti.

Melissa Meeks se zatím snaží vypadat spíš spokojeně než ublíženě. Na svého muže a jeho milenku má sice svůj názor, ale jinak si užívá čas s kamarádkami a s dětmi, které jí zůstanou v péči. Melissa byla za Meekse vdaná osm let i během doby, kdy byl ve vězení. Podle všeho ho v té době velmi podporovala a nevěra přišla jako blesk z čistého nebe i když, jak sama uvedla, jejich manželství nebylo ideální. Tenhle podraz však Meeksovi nikdy neodpustí.