Na mejdanu k novému Top Staru, který právě moderuje vnadná Eva Perkausová (21), jsme si sexy blondýnku odchytili a zeptali jsme se jí, jak to teda má s partnery. Ti jí mají zajišťovat luxus, ve kterém Eva s maminkou žijí.

Poté, co podnikatel Antonín Charouz (61) přiznal tříletý vztah s mladou moderátorkou, jsme se jí na to zeptali a Eva byla dost zaskočená. Sice si chtěla zachovat chladnou tvář a nedat na sobě nic znát, ale bylo na ní vidět, že jí toto téma není příjemné.

„Až nastane čas, tak půjdu s pravdou ven. Ale můj soukromý život si chci uchovat zatím v tajnosti, tak se nezlobte. Přítele ale mám, to nepopírám a pana Charouze také znám,“ řekla nám s lehkým úsměvem Eva. Ale nepřímo tím potvrdila, že se zámožným podnikatelem v automobilovém průmyslu opravdu randila a do toho ještě kafíčkovala s podnikatelem z Jesenice.

Jenže to není vše z pikantního života vnadné Evičky. Počkejte, to se budete ještě divit, co vám přineseme za informace. Kam se hrabe nějaká mexická telenovela, tohle bude ještě opravdová komedie.