Rapper Rytmus alias Paťo Vrbovský je známý pro svá ostrá slova a nevybíravé výroky. Tentokrát svou „ostrou hubou“ nešetřil ani sám sebe. Nejdříve zveřejnil fotku svého těla, které momentálně prochází velkou proměnu z tlustého rappera v osvaleného rappera. Přitom však přiznal hrůzné zákulisí tohoto obrodného procesu.

„Začaly sa mi rozpadat zuby, lebo mi chýba vápnik. Ale jebať na to, idem cez bolesť. Aj keď sa mi scvrkli vajcá a kúpil som si menšie slipy, nerobí mi problém zajebat rozštep jak jeblý Van Damme,“ prozradil fanouškům na své sociální síti jejich idol. Vzápětí přidal fotku svých nových tenisek za několik průměrných českých měsíčních výplat. „Daj cigánovi 4 000 eur a kukni, čo si kúpi,“ vypustil u této příležitosti z úst" cikánský provokatér":http://www.extra.cz/…be-quasimoda.

Ten ovšem doufá, že svými příspěvky nevzbudí ani tak závist, jako spíše motivaci svých věrných na sobě makat. „Dúfam, že som namotivoval nejedného nechutne vypaseného sukinhosyna, kerému nevadí, že má tak enormne velkú prdel, že ked si sadne na hajzel, tak to vyzerá, jak keby sedel na šerblíku. A dúfám, že som namotivoval nejednu obéznu celulitídovú krasavicu, čo je tak tlstá, že ju je lahše preskočiť jak objísť,“ doufá příkladný romský reprezentant Paťo.

„Každý z nás je výnimočný a má na to, zmeniť svoj chrám,“ dodává Slovák, který je i přes své rozpadající se zuby a scvrklá varlata odhodlaný" jít dál za svým cílem":http://www.extra.cz/…luzivne-rekl.