Na klinice pro léčení poruch příjmu potravy se dohromady dali bývalá anorektička a mladík, který se tam léčil z obezity.

Lizzie Elsburg (24) vážila pouhých 42 kilo, když se potkala s Chrisem Glasgowem (28). Ten měl v té době téměř 223 kilogramů. Oba se na specializovaném pracovišti léčili kvůli poruchám příjmu potravy. Zamilovali se do sebe letos v lednu a už po měsíci se zasnoubili. „Ze začátku jsem z toho měla trochu strach. Nechápala jsem, jak se někdo mohl projíst do takové velikosti. Pak jsem si ale uvědomila, jaký je Chris uvnitř a že já sama mám problémy s jídlem,“ řekla Daily Mailu Lizzie. Nesebevědomý závislák na jídle nemohl uvěřit, když mu jeho kamarád řekl, že je do něj Lizzie zamilovaná. „Nikdy dříve bych si ani nepředstavoval, že bych mohl mít holku, jako je ona. Myslel bych si, že by se mi akorát smála,“ uvedl Glasgow.

Zatímco Lizzie, která byla dřív zvyklá jíst 100 kalorií za den, se jídlo hromadilo na talíři, Chris musel jíst pětkrát denně a podařilo se mu shodit už 31 kilo. Pár se zasnoubil v parku v blízkosti kliniky Pacific Shores Hospital v Oxnard v Kalifornii. Nyní se oba učí, jak žít se svými poruchami příjmu potravy v běžném životě. Lizzie pomáhá Chrisovi se cvičením a dietou. Dokonce mu dala ultimátum. „Pokud zase přibere, nevezmu si ho,“ řekla odhodlaně Elsburg. V nejbližší době se k sobě chystají přestěhovat a svatbu plánují na léto příštího roku. Spousta jejich přátel a rodinných příslušníků byla nejprve překvapena, když se o svatbě dozvěděli, teď už ale Lizzie a Chrisovi fandí.