Dnes soutěžící k sobě pozvala domů sebevědomá Andrea. Ta se vždy tvářila, že má vše na háku, že je daleko lepší než Veronika.

Jenže dnes předvedla, že si není vůbec jistá a dost snadno se nechala Veronikou vytočit. Ta ji dokonce i s dalšími kuchařkami dovedla k slzám.

Na tuhle chvíli se Veronika doslova třásla jak ratlík v zimě. Konečně mohla Andrejce oplatit to, jak se do ní celou soutěž navážela a říkala o ní, že je špína. Jenže to se mladé mámě dvouletého chlapečka krutě vymstilo.

Korpulentní šestadvacetiletá žena chodila po jejím bytě (bydlí u táty v baráku) a koukala, kde by našla všelijaké nečistoty. Dokonce rukou zkoušela, kde je zaprášeno. Je až s podivem, že si na to nevzala bílou rukavičku. Tím svou největší soupeřku dost vykolejila. Najednou si Andrejka nebyla vůbec jistá v kramflecích.

Jenže tím to nekončilo. Když se pak všechny soutěžící shodly na tom, že tam rozhodně nemá tak naklizeno, tak je tam i nebezpečno pro její dítě. Neohlídala si totiž ostré rohy u nábytku, kde si synek může rozbít třeba hlavu.

To už Andrea nevydržela a rozbrečela se. A tím rozhodně sokyni neobměkčila, ta se jen držela, aby se nezačala smát. Naštěstí jí ale soupeřky nedaly šanci se do jindy arogantní Andrey pustit, ta by se určitě pak složila ještě víc. Už takhle měla problém servírovat jídlo, jak byla rozrušená.

Jak vše ale nakonec dopadne, uvidíme zítra, jestli se nakonec nezabijí a Andrea jí to zas neoplatí. Takovou potupu nemůže jen tak přejít. Zítra se v posledním díle máme určitě na co těšit.