Svět hudby se dramaticky mění a naše legendy odcházejí. Lemmy z Motörhead nebo David Bowie už nejsou mezi námi, zpěvák AC/DC Brian Johnson kvůli zdravotním problémům nemůže vystupovat a nyní svoje nadcházející turné zrušila i kapela Roxette.

Po roce 2009 se blonďatá zpěvačka Marie dostala z rakoviny, která si vybrala svou krutou daň. Kvůli nádoru mozku oslepla na jedno oko, nemohla číst a pohybovala se jenom s hůlkou. Nakonec se ale na pódia vrátila. Jenomže přišla další rána.

Se stavem zpěvačky to není tak dobré, jak se čekalo. Lékaři už jí náročné koncertování po celém světě zakázali a ona poslechla. Kapela dala fanouškům o smutné události vědět na sociálních sítích. I když je naživo neuvidí, jejich album Good Karma bude v červnu připraveno!

„Bylo to úchvatných 30 let! Z předchozích světových turné nemůžu mít menší radost. Všechny vzpomínky na koncerty budou navždy součástí mého života,“ vzkázala zpěvačka a Per ji doplňuje. „Kdo by řekl, že kapela z malé švédské vesnice se bude držet 30 let na koncertních šňůrách!“ Zároveň poděkoval fanouškům i všem, kteří jim v kariéře kdy pomohli.

Přejeme Marii, aby dokázala nabrat síly a pořádně si odpočinula. Však si to po těch třiceti letech zaslouží!