„Znali jsme se už mnoho měsíců předtím, než jsme se spolu vyspali a byli jsme pár. Milovala jsem ho,“ ospravedlňuje své rozhodnutí Amanda s tím, že slavný herec poctivě bral své léky.

Její výpověď v pořadu The Dr. Oz Show nicméně vrhá nové světlo na Sheenovo tvrzení, že virem HIV nikoho neohrožoval. To, že hollywoodská hvězda nebyla zrovna sexuálně zdrženlivá ani po nakažení dokazuje i další výpověď jedné z jeho milenek.

Ta DailyMailu prostřednictvím blízkého přítele prozradila, že s hercem prožila zhruba 12hodinový sexuální maraton plný drog a alkoholu. Styk byl samozřejmě nechráněný a o Charlieho stavu se dozvěděla až poté, co ji mezi řečí požádal, aby mu z koupelny přinesla jeho „prášky na HIV“.

„Spala jsem s ním bez kondomu skoro rok stejně jako minimálně 50 dalších holek,“ tvrdí s tím, že za mlčení dostala v přepočtu 250 milionu korun.

„Je to zrůda,“ přisadila si další Sheenova bývalka, pornoherečka Bree Olsen.

Bruce je v pořádku díky tomu, že si vzala postexposiční profylaxi. Ta je určena pro ty, jež byli jednorázově vystaveni viru HIV. Těm, kteří jsou mu ale vystaveni dlouhodobě většinou nepomůže. Amanda tak měla obrovské štěstí, že není HIV pozitivní.