Chápeme, že každý člověk stárne, ale kristepane, to se to musí týkat i Pamely Anderson (46)? Hvězdu, jejíž polonahé fotografie ještě do nedávna visely na stěnách pokojíčků náctiletých i starších ročníků, teď bude muset nahradit mladší krev. Nejslavnější seriálová záchranářka se sebou udělala něco, co jí teď asi jen tak někdo neodpustí.

Žena, která nenechala v klidu nejeden pánský poklopec, se před časem ostříhala nakrátko. Tuto změnu bychom ještě pochopili – Pam má svůj věk a nechce pořád vypadat jako prsatá rajda rozhazujíc vlasy ze strany na stranu, ale to, že se ke všemu obarvila na hnědo, považujeme za neodpustitelnou věc a budeme požadovat odškodnění. Proč už se Pam nechce líbit?

1. Má už dost pozornosti Jednou z možností je to, že herečka už netouží po lačných pohledech mladých i starých chlípníků, a proto kvůli klidu obětovala svou krásu.

2. Alkohol jí leze na mozek Pam je známá násoska, a proto je dost možné, že některé z buněk šedé kůry mozkové, které jsou potřebné pro konání rozumných rozhodnutí, prostě odumřely.

3. Stala se z ní lesba Ano, i to, že hvězda na stará kolena zjistila, že má slabost pro ženy, je v celku pravděpodobné. Teď se kdysi vcelku romanticky vzhlížející žena mění v mužatku lovící něžné pohlaví.