Ptáme se proč? A nikdo nám na to nedokáže odpovědět. Rapper Kanye West (36) se rozhodl ke své písni Bound2 natočit videoklip. Jakoby nestačilo, že už samotná skladba je příšerná natolik, že by se ji styděli pouštět i na diskotékách u Máchova jezera.

West zřejmě nabyl dojmu, že mu angažování své snoubenky Kim Kardashian (33) v klipu zajistí větší úspěch. Když ale fanoušci spatřili tenhle kýč jak bič, okamžitě reagovali na Twitteru negativními komentáři. Rapper v něm s Kim simuluje sexuální pohyby na motorce, zatímco v pozadí běží uměle namontované krajinky. Celá tahle kombinace děsí víc, než když si Petr Kotvald zapomene nanést tunu make-upu.

Aby to celé vypadalo děsně sexy, nechala si na sobě Kim jen kratičké šortky a během „divoké jízdy“ to vypadá, že Kanyeho každou chvíli umlátí svými prsy. Kardashian sice po porodu dcery North West dost zhubla, ale zlé jazyky tvrdí, že má v klipu uměle zeštíhlený pas. Je pravda, že pneumatiky jsou vidět jen na motocyklu, kde se celý příšerný děj odehrává.