Natalja Menšikovová se na porod svého syna docela těšila, ale průběh nebyl zcela nejen podle jejích představ, ale ani podle představ porodníka a sester.

Chlapec totiž nemohl projít skrze porodní cesty, Natalja rodila velmi dlouho a dítě se jednu dobu i dusilo, matka měla strach, zda vůbec přežije. Přislíbila si tedy, že pokud se dítě narodí živé a zdravé, pojmenuje ho Ljucifer.

Jako zapálená satanistka to považuje za dobrý směnný obchod, temné síly jí nejspíš pomohly ke zdárnému porodu, tak teď se jim odvděčila tak, že se dítě bude jmenovat po knížeti pekel.

Ruská matrika s tím nemůže nic dělat, protože tohle jméno zakázáno není, takže zapsat dítě i s jeho jménem bude muset, ale s výběrem má velký problém pravoslavná církev, která dítě odmítá pokřtít, a hlavně příbuzní rodičky, zejména ti starší, od přírody pobožní.

Natalja celkem správně argumentuje tím, že jméno Lucifer nemá s ďáblem nic společného, ale znamená to ve skutečnosti Světlonoš a je to jméno jednoho ze tří andělů (kteří pak padli).

Na to nemůže říct nikdo půl slova, to je pravda.

Ale Adolf je taky krásné starogermánské jméno a znamená ušlechtilý vlk…