Slyšela jste už o metodě zdobení si klínu kamínky? Tato metoda je celkem novinka a jmenuje se vajazzling. Pokud jste ráda originální a nebojíte se experimentovat, pak by vás tento hit mohl oslovit.

Portál doma.cz prozradil, že se tato nová metoda skládá ze dvou částí. Nejprve podstoupíte kompletní brazilskou depilaci, abyste mohli lepit kamínky na hebkou a hladkou pokožku. Samotná brazilská depilace je dnes velmi oblíbenou a vyhledávanou metodou odstranění chloupků. Jde o trochu nepříjemný zákrok, ovšem dá se to vydržet. Dost často se před depilací používá gel, který vám intimní partie znecitliví. Celkový hladký efekt vám vydrží až 4 týdny a jde i o velmi dobrou hygienickou prevenci vašich intimních partií.

Druhou částí je samotné zdobení klínu. Ornamenty i druh kamínků si zvolíte sama podle toho, co se vám líbí a na jakou příležitost si vajazzling necháváte aplikovat. Nejčastěji si ovšem klientky vybírají krystaly Swarovski, 24karátové zlato, lze ale použít i henu nebo body glitter. Samotná aplikace je velmi rychlá a k lepení kamínků se používá speciální lepidlo, které nijak nedráždí citlivou pokožku intimních partií.

Vajazzling vydrží 5 dní a jeho cena je různá, podle toho z jakého materiálu si necháme ornament vytvořit. Nejčastěji se ale pohybuje od 500–2000 korun. Ženy si klín nechávají nejčastěji zdobit jako překvapení pro partnera, a tak si ho nechávají aplikovat nevěsty na svatební noc, ženy slavící výročí či partnerovy narozeniny. Najdou se ovšem i ženy, které si tuto metodu oblíbily, a tak si klín zdobí pravidelně a považují to za svou přednost a velké tajemství.

Kdo ví, možná za pár let budeme mít kamínky v klíně všechny! Mně osobně se toto zdobení moc líbí. A jak jste na tom vy?