Televize Prima dnes odtajnila podzimní schéma, v těchto chvílích tak činí i Nova.

Na tiskovku Primy novináři ani nemuseli, vše stihli její zaměstnanci vykecat předem, a tak na Palmovce jen potvrdili, že chystají VyVolené i s Terezou Pergnerovou (39), která potvrdila, že hypotéka vždycky vítězí. Tým moderátorů doplní moderátor Pavel Cejnar (35), což je poslední kamarád programového ředitele Petra Vladyky, který ještě letos nedostal na Primě nějaký šolich. Jinak, co se VyVolených týče, Míra Hejda se comebacku nedočkal, neměl se asi tolik ukazovat v zákulisí SuperStar na Nově.

Potvrzena je naopak moderátorka Noční show VyVolených Agáta Prachařová (28), která měla jako zástupkyně šéfredaktora na Primě mimořádně oblíbeného webu eXtra.cz, který má tradičně všechny informace s měsíčním předstihem, účast jistou předem.

Prima dále „překvapivě“ odvysílá Talent s porotou, jejíž složení je známo více než tři měsíce, a show QI s Leošem Marešem (37), což mělo být také překvápko, ale není. To poté, co i tuto informaci jako první oficiálně oznámil náš web.

Tak a dost vytahování. Je tu přeci šok s největší účinkující v Evropě Rolou Brzobohatou (34), která bude mít od poloviny srpna na Primě jistě nápaditý pořad Křižovatky života, který se zřejmě bude věnovat fitness a zdravému životnímu stylu, který Rola, která už tři měsíce každému na potkání vypráví, že shodila tři kila a brzy to bude vidět, v poslední době vyznává.

Drobnou a dávno známou změnu hlásí i Top Star magazín, který díky odchodu Gabriely Partyšové (35) razantně ubere na skrytých píárkách a plytkosti. Bude se více věnovat východním filosofiím, převtělování a arabskému uspořádání rodiny (jeden muž, dvě a více manželek), neboť jej bude moderovat Iva Kubelková (36).

Nova by měla své plány odtajnit na odpolední tiskové konferenci, která snad nějaké to překvápko přinese.