Samotný sex je nutnou součástí našeho života a jde o přirozenou a geneticky danou potřebu, které bychom se rozhodně neměli bránit. Mělo by jít o čistý jev a z intimního okamžiku by neměly vyplývat žádné závazky ani povinnosti. Jde o každodenní modlitbu a tu nejlepší zábavu.

Pojďme si teď prozradit tři věci, které naše intimní chvíle přenesou do jiné dimenze, a my pocítíme intenzivní touhu a čistou přirozenost.

1. Čas neexistuje

Překonejte hranici času a vstupte do nového světa, kde čas nehraje roli, kde čas prostě neexistuje. Při milování zapomeňte na to, jestli ráno brzo vstáváte nebo jestli vás neslyší sousedi. Prožívejte ten vzrušující moment a zapomeňte na hranice všedního dne.

2. Jedno tělo, jedna duše

Kdy jindy jste svému partnerovi blíže než právě při sexu? V této chvíli, která je jen vaše, zapomeňte na vaši osobnost, ego nebo nějakou intimní zónu. Vpijte se do partnera a staňte se jedním celkem, který do sebe právě perfektně zapadl.

3. Nechte průchod své přirozenosti

Pokud chcete proniknout do jiného světa a chcete zažít intenzivní prožitek, přestaňte se kontrolovat a omezovat. Buďte naprosto přirozeným jedincem, který dá průchod svým emocím a prožitkům, jedině pak se dokážete dostat do světa duševna. Přijměte, že jste součástí přírody, a při sexu se chovejte jako nespoutané zvíře.

Pokud přijmete tato tři pravidla, pochopíte, že vše, co nám bylo dáno, má nějaký smysl. V magickém okamžiku, kdy vnitřní mužství splyne s vnitřním ženstvím, se stanete komplexním člověkem. Teprve tehdy poznáte totální odevzdání se citu, kterému říkáme pravá láska. V partnerském soužití není intenzivnějšího pocitu. Ani narození potomka nesdílí partneři tak silně jako společný výbuch vášně.

Odměnou skvělého sexu je orgasmus, který není jen uvolněním energie, ale také vstup do hlubin vlastního těla, kde hmota neexistuje. Propadnete se do světa, kde existuje energetické vlnění, a vy sami se stanete vlnou. Nic pro vás v tu chvíli neexistuje, jen pulzujete v harmonii s vesmírem.

Pociťujete to tak? Vnímáte to při orgasmu stejně?

Pokud nevíte, jak takového orgasmu dosáhnout, tak na něj v první řadě přestaňte myslet. Pokud si ho dáte za cíl a už od samotného začátku mazlení na něj budete myslet a očekávat ho, pak je jeho dosažení velmi obtížné. Orgasmus by neměl být cílem, pak se sám dostaví. Upnete-li se k němu, uniká.

Nebraňte se fantazii a neválčete se svou touhou. Máte chuť se hladit? Dělejte to. Objevily se vám najednou v hlavě divoké představy? Nechte se unášet a nestyďte se. Je to projev vaší sexuality. Oddejte se tomu příběhu a prostě si hrajte.

Sex spojuje hru, meditaci i extázi. Sex spojuje duševno a fyzično v jedno. Sex vrací lidi k původní zvířecí podstatě a zároveň otevírá vesmír.

Vidíte, jak je venku lezavá zima? Ideální čas zalézt si pod peřinu a prozkoumat vyšší levely sexu…