Již několik měsíců staré Česko Slovensko má talent se pomalu dostává na obrazovky a my tak máme o zábavu postaráno. Ačkoliv jde již o 4. sérii, ani tentokrát nás nic nepřekvapí. Nebo spíš právě proto. V díle, který uvedla Prima na obrazovky v aktuální nedělní večer, jsme mohli vidět dokonalého gymnastu, několik extrémně špatných zpěváků, psa, co umí kotouly… a samozřejmě ani v téhle sérii nemohla chybět postavička strýce od vedle, který přijde v odrbaných kalhotách a vytasí se se zpěvem par excellence.

Nikdy bychom nevěřili tomu, že zrovna na eXtra.cz to napíšeme, ale bohužel musíme: Bez Leoše Mareše by show byla úplně, ale úplně stejně nudná jako předchozí série. Tedy, nechápejme se špatně. Ona je to nuda i letos a každý další díl bohužel potvrzuje naši pravdu. Rozdíl je v tom, že místo lidumila Dejdara je tu namyšlený floutek v osobě Mareše, který se aspoň občas nebojí jít proti proudu. Co přesně to znamená, pocítila na vlastní kůži dvojice soutěžících. Nejdříve slovenská zpěvačka-kadeřnice Shirley, již pozurážel na všechny způsoby. Následoval tanečník Mrci, na kterém také nenechal nit suchou a uvítal jeho nezvyklý účes se slovy: „To si děláš pr..l?“

Kuloáry se šíří teorie, jestli Leošova nezvyklá kuráž není způsobena spíš tím, že se před natáčením posilnil nějakým fermentovaným nápojem. Ostatně nebylo by to poprvé, všichni jistě máme v živé paměti nechtěně vtipný výstup Mareše v show Evropy 2, kam dorazil v dost upraveném stavu. Nechme drby být a raději Leošovi poděkujme, bez něj by to byla fakt úplná nuda. A pokud je na této teorii něco pravdivého, přejme mu příště šťastnější ruku při výběru alkoholu. Snad na příští díl vybere něco, co ho odváže ještě víc.