Ano, opět jsme dokázali, že Češi nejsou na poli hudební scény žádná béčka! Gravity festival přišel s naprostou prvotinou, u které díky extra.cz můžete být! Vyhrajte s námi lístky na tuto povedenou akcičku, kde rozvlníte boky v tanečním rytmu!

Odpovězte správně na otázku: Z jaké země pochází DJ Fresh? Odpověď zašlete spolu se jménem, příjmením a adresou na e-mail soutez@extra.cz, předmět Gravity. Hrajeme celkem o 16 lupenů a vy máte možnost vyhrát dva, pro sebe a třeba drahou polovičku.

Pražské obchodní centrum Arkády Pankrác zažije jednu z největších událostí sezóny. Na Gravity festivalu vystoupí řada hvězdných DJ a producentů, aby v rytmu elektronické hudby rozvibrovala skla místních obchodů. A jedním z největších lákadel je bezesporu DJ Fresh, vlastním jménem Daniel Stein. Je jedním ze zakladatelů známé drum'n'bassové skupiny Bad Company, má za sebou velmi úspěšnou kariéru. Po dvou studiových albech přišlo třetí, které z něj v roce 2012 udělalo mezinárodní superstar a dočkalo se mnoha ocenění na všech frontách. Mimo jiné se čtvrtý singl z alba Nextlevelism – Hot Right Now jako první drum'n'bassový track umístil na první příčce oficiální anglické hitparády.

Takže 17. 10. nesmíte chybět v obchodním domě Arkády Pankrác, kde od 22:00 startuje prvoligový večírek.