18:18 – „A to je jako konec? Žádná Dolly Buster na konec? Hm, tak zas někdy,“ loučí se Renato Salerno. Redakce eXtra.cz vám přeje hezký den a bacha na to, co vám kdo dneska večer nasype do pití!

18:01 – Kateřina Kristelová se už přesouvá do zákulisí, kde pro vás bude sbírat další zajímavé informace z festivalu.

17:53 – "Eliška Balzerová se spletla a vzala si šaty, které plánovala zřejmě na pohřeb. V takovém horku si mohla vzít parádní letní dress.

17:52 – Schneiderová totálně zastínila manželku Hřebejka. To bude mít rejža na talíři ještě hodně dlouho. V hotelovém pokoji Hřebejka budou lítat facky. A hned poté půjde manželka na liposukci," má jasno drsný glosátor.

17:51 – David Koller je jako jednatel obchodního domu Kotva. Od úspěšného zpěváka bych čekal víc. Měl by si nabrnknout nějakou mladici, která ho za tyhle nevkusné, rádoby slušné obleky spráská bičíkem.

17:50 – Vojta Dyk vypadá úchylně. Takový ten osmdesátkový hnusák z dydžiny, co ti do pití nasype rohypnol. „Vilhelmová a Dyk prohrabali retro kontejner. Nebo poprosili o šaty z fundusu v České televizi. Hlavně spolu zaprvé neladí a zadruhé se k sobě nehodí. Vlastně hodí, oba nemají styl,“ takhle přísně si to Renato dává.

17:44 – „Ta bílá kožešina u Čvančarové? WTF?! V takovém hicu… Nó, holka, tak ty jsi asi z Ugandy, když je ti ve třiceti ve stínu zima,“ náš glosátor málem spadl ze židle.

17:42 – „Ááááá, Bohoušek přijel! Místo manželky měl zavolat Bolek představitelce Irenky, nejen že by byla obléknutá do poslední italské módy, ale taky by se o tom hojně psalo. S manželkou, která recykluje pasové sáčko už minimálně sedm let, fakt nenadchne.“ Renato Salerno nás prostě baví.

17:49 – „Paní Donutilová buď omládla, nebo ji vyhladil můj dočasný výpadek HD videa na low quality,“ směje se Salerno.

17:48 – "Boková a Vagnerová přišly ve stylu „Hello lidi, máme levný šaty, tak honem zaplout do Termalu,“ hodnotí Salerno.

17:42 – „Martha Issová má štěstí, že mám rád 80. léta. Na MTV Awards 1988 by byla mega star,“ tvrdí showboy.

17:40 – „Exkluziv Kateřiny Brožové nyní i v Karlových Varech. Ty české ženské si udělaly drdoly schválně, aby neměly zpocená záda,“ odhalil fikaný trik Salerno.

17:36 – Jana Plodková, to je velmi milé překvapení! Jako kdyby přiletěla z Hollywoodu. Šaty vychytala a s boyfriendem se taky sladila na jedničku," chválí Renato.

17:31 – „Jena Malone vypadá moc dobře. Netlačí na pilu a vypadá velmi svěže! Takže krásné zahraničí máme za sebou a teď přijde to české peklo.“

17:25 – „Ríša Gere se toho nebojí! Osobní přivítání s fanoušky! Schválně, kolik českých "hvězd“ to udělá? Vypadá k*rva dobře. Vesele strčí do kapsy všechny naše herce po čtyřicítce. A možná i ty před ní," doufáme, že Renato nemyslel Marka Prostenala nebo Pravdomluvce Vetchého.

17:23 – „Dáša Havlová vypadá fantasticky, jako Krystle z Dynastie. Tohle je český luxus v dobrém slova smyslu,“ chválí Renato, kterému se nyní radikálně zvýšil tep. Připomínáme, že vdova Dagmar je stále oficiálně volná, takže lovci dámiček v klimakteriu mají pořád šanci!

17:22 – „Ještěže měli Klausovi klimatizovaný automobil, vsadím se, že by bez něj přijeli jak po exhumaci,“ tvrdí náš showboy. No, je fakt, že Klaus se potí, jako by vyhlašoval další amnestii.

17:21 – „Paní Bartošková se měla s manželem víc sladit, šaty měla jak na zahájení letních pivních slavností,“ glosuje Salerno.

17:17 – „Hele, ti politici mezi celebritami… To je hrozný přežitek z dob komunismu, kdy tady fungovaly ty promenády všech těch vlivných blbů, co rozkrádají stát. Ale holt karlovarští organizátoři je na red carpet musí pustit, nedostali by od nich příště ani korunu,“ baví Renato Salerno svou upřímností. „Tuhle sortu poznáte na první pohled. Z jejich vzezření je zřejmé, že styl ani vkus si za peníze nekoupíte,“ říká Salerno. Pšššt, snad to nikdo jiný kromě Renata nepozná.

17:13 – Z Varů se hlásí naše oblíbená blogerka Kateřina Kristelová. A posílá vám video, co všechno musíte udělat se svým ksichtem a celkovým lookem, než vás vypustí mezi lidi. Mrkněte se na video. Textík najdete ZDE.

17:09 – Kdo se dnes nenamazal, má problém. Myslíme jako nenamazal, nikoliv nenamazal. My jsme se namazali a teď jsme se v redakci do toho kapku zamotali. „Bude zajímavé sledovat ty naše holky slavné. Která si spálí kozy. Tipuju to tak na 6 spálených dekoltů. Šetří tam, kde nemají. Takže kupují nekvalitní opalovací krémy. V osmdesáti budou mít místo prsou spálené štrůdly,“ nemaže se s tím poctivě namazaný Renato.

17:04 – Když je venku brutální hic, tak se roztéká asfalt. A taky musíte hodně rychle lízat zmrzlinu. A všechno se rychle kazí. A staří lidé by neměli chodit ven, že Pavle Zedníčku a Marku Ebene? A podnikatelé náchylní na srdíčko by neměli chodit ani na golf. „Lidi bez fixátoru make-upu se roztečou jak marcipánové dorty na levné české svatbě! A očekávám přehlídku propocených koláčů v podpaží. A že budou větší jak ty na chodských slavnostech,“ otřepal se při této myšlence náš showboy.

17:00 – Je pátek. V redakci eXtra.cz jsme právě namíchali drinky a dali si nohy do kýble se studenou vodou. Šéfredaktor rozděluje práci. Kdo připraví filtry a kdo to umotá? Tedy… Kdo bude nahrávat fotky a kdo bude dělat text?

16:56 – „Tak jasně, těším se na zahraniční hvězdy. A pak se těším na totální módní přešlapy českých nešťastníků. Smysl Varů? Hmm, z jakého pohledu? Obyčejní smrtelníci mají šanci vidět hvězdy, filmy i kulturní program, takže jako běžný občan to beru jako kvalitní kulturní zábavu,“ říká Renato Salerno, ale rychle dodává, že u vody je taky hezky. Líp.

16:47 – Ano, Richard Gere je hvězda. Ale největší potlesk sklízí Jiří Bartoška. „Ten chlap je prostě king! Dokázal se sebrat z rakoviny a vypadá opět jako karlovarský mafioso. Má můj velký respekt a obdiv,“ píše Renato Salerno. V redakci eXtra.cz Bartoškovi tleskáme, že necpal svou nemoc do každého rozhovoru. Festival tak zůstane festivalem filmovým, nikoliv festivalem boje proti karcinogenům všeho druhu.

16:44 – „Je dobře, že ve Varech je zase nějaká hvězda. Richard Gere je hollywoodská ikona. Každého napadnou filmy jako American Gigolo anebo Pretty Woman. Baví mě ten jeho milý pohled a letmý úsměv. To je jeho zbraň hromadného ničení. Ale aby u mě uspěl, musel by být ideálně ročník 1990,“ tak glosuje velkou hvězdu Renato Salerno.