Je super, že ho milujete z celého srdce. Ale i vaše láska by měla mít nějaké limity. Věřte, že není normální, když:

1. …na něj nonstop myslíte

Ráno při snídani, ve sprše, na záchodě, po cestě do práce, v práci, když venčíte psa, když telefonujete se svou mámou, když nakupujete tampony. Gratulujeme, jste jím posedlá.

2. …nemáte čas na sebe

Respektive ho ani nechcete mít. Je logické, že jako pár spolu trávíte čas, ale čeho je moc, toho je příliš. Kamarádky vás neviděly měsíc a kadeřnické nůžky měsíce dva. Žijte taky svůj vlastní život, málokterý chlap ustojí vztah s klíštětem.

3. …ho stalkujete na Facebooku

Trávíte hodiny a hodiny zkoumáním dívek a žen, které si váš drahý pouští mezi facebookové přátele? Ztrácíte čas a hrdost. Když už si nemůžete pomoci, dejte si aspoň pozor, ať se příteli s touto uhozenou zábavou nesvěříte.

4. …ho máte všude

Na nočním stolku vaše společná fotografie, na tapetě v počítači i v mobilu, dokonce má svou osobní vyzváněcí melodii. Možná by to taky chtělo hrníček s jeho podobiznou nebo přívěsek na klíče s jeho jménem.

5. …plánujete společnou dalekou budoucnost

Jste spolu třetí týden, ale už dobře víte, v jakém stylu by měla být výzdoba na svatební hostině. A děti budou tři, dva kluci a holčička. Pes. Jeden stačí. A kuchyně ve stylu Provence.