Když byla malá, nikdo by neřekl, že se stane jednou z nejslavnějších krásek. Jenže z nosatého ošklivého „klučiny“ vyrostla nádherná a po celém světě obdivovaná modelka Tereza Maxová (44). Není snad člověka, který by ji nemiloval.

Terezka totiž není krásná jen na povrch, ale hlavně uvnitř. Sama má sice tři děti a uznává, že je s nimi spoustu starostí, ale má tak velké srdce, že se snaží pomoct i dětem v kojeneckých ústavech.

„Nejradši bych si ty děti všechny vzala domů. Je mi smutno, když vidím, jaký mají osud. Snažím se jim aspoň předat trochu lásky a finanční pomoc, aby měly lepší budoucnost,“ posteskla si topmodelka, která se osobně zná i s knížetem Albertem. V Monaku se totiž natrvalo i s rodinou usadila.

Ale do Čech jezdí často a ráda. Pořádá zde různé charitativní přehlídky. Ale také chce, aby její děti Tobias (14), Mína (6) a Aiden (3,5) uměly česky, i když v jejich domácnosti se mluví více jazyky. Česky na ně mluví Tereza, ale manžel Burak (43) mluví turecky a pak dohromady ještě někdy mluví francouzsky či anglicky. Prostě taková normální rodinka.

Bujaré oslavy dnešních narozenin modelku asi nečekají, nikdy nebyla pařmenka. Nejraději je v okruhu těch nejbližších. A my přejeme Terezce, aby byla stále tak usměvavá a dobrosrdečná. A stále tak krásná. Více takových lidí na tomto světě a hned by byl krásnější. Všechno nejlepší!