Jde samozřejmě o Dwaynea Johnsona (43), který proslul pod přezdívkou The Rock (Skála). Slavný herec rozhodně nebyl vždy tak populární jako nyní, a to dokazuje i vzkaz, který k fotografii připojil.

„Když mi bylo šestnáct let, tak jsem kvůli vyhazovům a problémům se zákonem stihl vystřídat už 4 střední školy napříč celou zemí. Střední školu McKinley (Honolulu, HI), Střední školu Glencliff (Nashville, TN), Střední školu McGavock (Nashville, TN), Střední školu Freedom (Bethlehem, PA). Taky už jsem měl 193 centimetrů, 102 kilogramy, mrtvou housenku na rtu (úžasný pornoknírek) a všechny děti ve škole si myslely, že jsem polda v utajení, protože jsem vypadal jako zmutovaný, ale pořád ku*va hezký dítě. Navíc jsem v Nashvillu už vysedával po barech a zkoušel získat auta od lidí na cracku. Jo, jeden z mnoha důvodů, proč jsem vděčný za život, který teď mám, a že jsem se puberty zbavil poměrně brzo,“ napsal na Instagram Dwayne.

Dnes je z něj ale po úspěšných filmech jako Mumie se vrací či Král škorpionů skutečná hvězda a snaží se jít příkladem právě takovým teenagerům, jakým byl kdysi on.