Když světlo zhasne Tak my tancujeme, nocujeme Když přijde zima Tak my pulzujeme, pulzujeme

Když světlo zhasne Tak my tancujeme, nocujeme Když přijde zima Tak my pulzujeme, pulzujeme

Jsou to polohy hvězd Ty to určujou, určujou, určujou Kolik je na světě cest Volíme si jenom jedinou, jedinou

Prázdný silnice, jedeme v autě Slunce zapadá, všechno je červený Smysl věci nikdo nehledá Míříme na konec světa Já, už odmítám čekat Ledový Gin, Gin,Gin Dáváme si Jean, Jean, Jean

To je text písně od rappera, který si říká AMCO. Právě tuto píseň sdílela na internetové aplikaci Michaela Patricie, než zmizela. Je to takový poslední vzkaz před záhadným zmizením.

Píseň má poměrně zajímavá slova. Zpívá se tam o tancování v zimě, tancování ve tmě. A také se tam zpívá o cestě na konec světa a o hvězdách, které všechno určujou.

Sdílela Míša tuto píseň čistě náhodou? Nebo je to od ní vzkaz pro kamarády a rodinu? Chystala se v noci tancovat? Na nějaké party? U ohně? Nebo se chystala na cestu na konec světa? Každopádně byla tak veselá. Na něco se hodně těšila? Měla udělat další krok na své cestě? Těšila se, že i ona bude celou noc tančit u ohně? A pak se něco stalo?

DO PŘÍPADU ZMIZELÉ DÍVKY SE NEČEKANĚ VLOŽIL DALŠÍ ČLOVĚK, KTERÝ JE V TĚSNÉM KONTAKTU S JEJÍ MATKOU. SLEDUJTE EXTRA.CZ, BRZY PŘINESEME ZCELA NOVÉ INFORMACE.