Kim sleduju na Instagramu. Ať si o ní každý myslí, co chce, mně její selfie, dokonalý make-up i fotky ze sídla v LA… a hlavně malá North baví. Dlouhou dobu se na jejích snímcích objevovaly nejrůznější korzety, které z její siluety, která připomíná v normálním stavu siluetu ženské po pěti dětech á la rozložité matrony, dělaly krásnou, štíhlou a pevnou postavu modelky s pasem jak za dob Angeliky.

Začala jsem se zajímat o „hešteg“, kterým byly všechny fotky opatřeny. Trénink pasu neboli #waistraining, #waistgangsociaty, #premadonna. Zjistila jsem, že se jedná o veliký hit v Americe a podle Kim (34) si tyto „hubnoucí“ korzety nakupují tisíce žen. Takže Kristelka (35) jako správná ovečka a blogerka taky. Jo, bloguju už rok a novinky z oblasti kosmetiky, lifestylu a jídla vám servíruju nejen na svém blogu Mystic Lipstick, který mám s kámoškou Kristinou, ale i na svém stejnojmenném YouTube kanále a hlavně tady na eXtra.cz v Posh světě. Tahle nová vychytávka mně prostě uniknout nemohla!

Trénink pasu?! Co to je? Tak předně. Korzet vás nezachrání, nezařídí, že když ho budete nosit ve dne, v noci, najednou se probudíte s pasem jak Karolína Kurková. Ale je to skvělý pomocník! Vím to, testuju ho už tři týdny. O co přesně jde?

Korzet, který jsem si objednala a byl mi z Ameriky poslán (mimochodem nechat si něco posílat ze Států byla moje první a myslím, že poslední zkušenost… clo, telefonáty, maily… brrr…), je navržený tak, aby držel vaše tělo vzpřímené, narovnané a vy jste zapojovaly svaly, na které jinak kašlete. Nedovolí vám povolit ani se ohnout do běžného postoje, kvůli kterému povolíte břicho, sklopíte hlavu a vypadáte jako kačer. Nedělejte si iluze, chodíme tak všechny.

Nebudu lhát, korzet není pohodlný, dýchat v něm samozřejmě můžete, ale o nějakých rychlých pohybech nebo cvičení v něm si nechte zdát. Máte ho také nosit pouze 4 – 6 hodin denně, ne déle. Fajn je, že když si ho sundáte, nutí vás to stále zůstat ve vzpřímené poloze a středový core těla se prostě posiluje. Pokud k tomu přidáte vhodnou stravu, hodně vody a klasické tréninky v posilovně, bezpochyby jde o dobrého pomocníka.

Stay tuned! Příhody s korzetem ještě budou! Příště vám popíšu můj dennodenní režim s ním!

Můj instáč: kristelova.ka­terina, na něm je víc fotek v dennodenním režimu s tímhle pomocníkem k vysněné postavě.

Krásné poslední letní dny!