Příslušnice mexické policie podala dobrovolnou výpověď dříve, než bylo šetření o jejím přečinu u konce, a byla suspendována. Video a fotky s její nahotou totiž doslova zavalily sociální sítě.

„Velice se omlouvám celému místnímu policejnímu sboru a především obyvatelstvu samotného města Escobedo za svůj nemorální čin, který jsem spáchala,“ uvedla Nidia.

„Jsem zděšena, jakou škodu zveřejnění mých fotografií přináší mým dvěma dcerám, manželovi, rodičům i zbytku mé rodiny. Tímto přiznávám své veliké pochybení a žádám vás, aby se o tomto tématu víc nehovořilo: Všichni jsme lidé a všichni děláme chyby,“ nechala se slyšet.

Sice ji lidé z Escobeda odsoudili a myslí si o ní, že je nestoudnice, tak pánské časopisy se začaly předhánět, pro koho by mohla krásná policistka fotit. Dokonce jí kontaktují modelingové agentury s lukrativními nabídkami a smlouvami. Tak přece, že by něco špatné bylo pro něco dobré? Přeci jen se sexy Nidia Garcia nemá za co stydět, tělo má opravdu dokonalé a exhibicionismus má podle fotek v krvi.